Mand XXL – Wit met Multicolour Design

139,95

Met de hand geweven in Senegal: deze XXL Afrikaanse mand met witte basis en kleurrijk geometrisch patroon is zowel prachtig als functioneel. Perfect als wasmand, speelgoedopberger of opvallend interieurstuk.

Afmeting: XXL – Hoogte +/- 85 cm (met deksel), 45 cm diameter

Handgemaakt in Senegal

 

 

 

Uitverkocht

Breng de schoonheid van Afrikaans vakmanschap in huis met deze extra grote handgemaakte mand uit Senegal. Elke mand wordt vakkundig geweven door vrouwelijke ambachtslieden met lokale grassen en gerecyclede plastic stroken – een duurzame combinatie van traditie en hergebruik.

Deze XXL wasmand heeft een frisse witte basis met een levendig patroon in warme, multicolour tinten. De mand wordt geleverd met een deksel met karakteristieke knop en twee stevige handgrepen voor gemakkelijk verplaatsen.
Of je hem nu gebruikt als wasmand, speelgoedmand of stijlvolle opberger voor plaids en kussens: deze handgemaakte Afrikaanse mand is een eyecatcher met een verhaal. Eerlijk geproduceerd en vol karakter – een verrijking voor elk interieur.

Aanvullende informatie

Maat